Misja
Działalność
Historia
Galeria
Oferta
Technologia
Kruszenie-Mielenie
Kontakt
Dojazd

Przedmiot Działalności

 P.P.H.U. "Eko-Recykling" Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie recyklingu odpadów tworzyw sztucznych. Odzysk surowców wtórnych jest bardzo ważnym elementem gospodarki odpadami. Jego zadania to przede wszystkim: oszczędność zasobów naturalnych, zmniejszenie ilości odpadów oraz zmniejsznie ich negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Odzysk jest integralną częścią każdego systemu gospodarki odpadami. Dla prawidłowego funkcjonowania niezbędne jest wytworzenie odpowiednich mechanizmów rynkowych warunkujących zbyt i zapotrzebowanie na surowce wtórne. Możliwość wykorzystania tych surowców wynika z tego, że są one wykonane z materiałów odnawialnych, tzn, że istnieje mozliwość przywracania im pierwotnych właściwości albo odzyskania poszczególnych składników.

 Przedsiębiorstwo od poczatku swojej działalności zajmuje się selektywną zbiórką i przeróbką tworzyw sztucznych. Swoim zasięgiem obejmuje województwa małopolskie i śląskie. Współpracuje również z kontrahentami na rynkach zagranicznych takimi jak: ALBA, STENA i ATOL. Firma pozyskuje i przerabia wszystkie tworzywa stosowane na opakowania iwyroby AGD itp. Między innymi odzyskuje tworzywa typu PET, ABS, HDPE, LDPE wpostaci folii, a także polipropyleny, polistyleny i inne. Produkujemy regranulat o wysokiej jakości, stanowiący pełnowartościowy surowiec wtórny, przekazywany kontrahentom krajowym.

 Przedsiębiorstwo zajmuje się skupem hurtowym i detalicznym surowców wtórnych. Oferta handlowa obejmuje głównie: makulaturę, folię, butelki PET i chemię gospodarczą. Swoją ofertę oraz sposób funkcjonowania firmy dostosowaliśmy do potrzeb naszych Klientów, którymi są zarówno dostawcy indywidualni, jak i duże firmy z regionu południowej Polski.

 Firma P.P.H.U. "Eko-Recykling" Sp. z o.o.

Zapraszamy do współpracy!

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe "EKO-RECYKLING" © Wszelkie prawa zastrzeżone